İçeriğe geç

Ada Dost Nakliyat

Sakarya Eşya Paketleme

EVİNİZ EVİMİZDİR…

Eşya Ambalajlama

Ada Dost Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarınıza kaliteli çözüm!

Eşya Ambalajlama Nasıl Olmalıdır ?

Ada Dost Nakliyat paketleme işini en iyi şekilde icra eden zanaatkârdır

Paketleme servisimiz ev eşyası, kişisel eşya, sergi malzemesi, sanat eserleri ve diğer özel itina isteyen eşyaların ambalajlanması ve taşınmasında uzmanlaşmıştır. 

Temiz, sağlam ve eşyanın cinsine ve hassasiyetine göre değişik ebat ve standartlar da ambalaj kutusu ve malzemesi kullanılmaktadır. 

Mobilyaların Ambalajlama Hizmeti :

Uzman arkadaşlarımız tarafından demonte edildikten sonra, hassasiyetine göre, balonlu ambalaj naylonu, battaniye, karton köşebent kullanılarak özellikle köşelerden hasarlanması önlenmiş olur. Varış noktasında paketlerden açılarak eşyalarınız montaj yapılır ve kullanımınıza sunulur.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Koltuk ve Kaneplerin Ambalajlama Hizmeti :

Öncelikle sanayi tipi streç film ile sarma işleminin ardından, battaniye veya balonlu ambalaj naylonu kullanılarak paketleme işlemi gerçekleştirilir. Kumaşlı yada deri eşyalarınızda, el değdiği zaman en ufak bir leke olmaması için, ilk işlem olarak statik streç film ile sarmak önceliğimizdir.

Kırılacak Cam ve Hassas Eşyaların Ambalajlama hizmeti :

Tek tek her biri diğerine temas etmeyecek şekilde, eşyanın hassasiyetine göre, balonlu ambalaj naylonu yada beyaz kağıtlar kullanılarak sarılır ve, birbirine değmeyecek şekilde karton koli içerisine konulur. Eşyalarınız ; örneğin, plazma televizyon gibi elektronik eşyalarınız, çok hassas antika değeri olan eşyalarınız yada manevi değeri olan eşyalarınızı ; durumuna göre, balonlu naylon malzeme, kartonlar kullanıldıktan sonra, içerisine strafor (köpük) konulmuş karton koliler içerisine konulmaktadır.

Giyim eşyalarınızın Ambalajlama Hizmeti :

İçin, özenle ve beğenerek dolabınızdaki askıya asarak kullandığınız kıyafetleriniz, öncelikle ; şeffaf elbise poşetleri giydirilerek sizden başkasının eli değmeden, karton koli içerisine konularak, kirlenmeden yeni adresinizdeki kullanımınıza hazır halde olur.

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

profesyonel hizmet için Hemen Arayın.