İçeriğe geç

Ada Dost Nakliyat

Sakarya Evden Eve Nakliyat İşleri Nasıl Yapılır

EVİNİZ EVİMİZDİR…

SAKARYA Evden Eve Nakliyat İşleri Nasıl Yapılır?

Ada Dost Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarınıza kaliteli çözüm!

Sakarya evden eve nakliyat firması olarak ilk etapta malzemenin taşınacağı yeri inceleyerek taşıma sırasında oluşabilecek sorunları ve riski azaltmak için çalışma yaparız. Risk durumu ortadan kaldırıldıktan sonra isteklerinizi gerçekleştirmek için yazılı bir teklif sunulur. Taşıma tarihini ekibimiz sizinle görüşerek belirler. Şimdiye kadar yapılan nakliyat çalışmalarında sakarya evden eve nakliyat firması olarak belirtmiş olduğumuz taşıma takvimine hep sadık kaldık. Şimdiye kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmedik. Firma olarak nakliyat konusunda uzman olan ekibimiz değerli eşyalarınızı kapınızdan alıp taşımak istediğiniz noktaya taşır. Taşıma işlemi bittikten sonra eşyalarınızı yerleştirmek, montajını yapmak, kurulumunu sağlamak gibi konularda sizin yanınızda yer alır. Taşıma işlemini eşyalarınızın çokluğuna göre farklı büyüklükteki araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Ekip olarak bütün eşyalarınızı farklı büyüklükteki kutu ve ambalaj malzemeleri ile paketleyip güvenli bir şekilde taşıyoruz. Taşıma işlemi sırasında temizlik ve hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Tüm paketleriniz numaralandırılıp taşıma öncesi size bu sayı söylenir. Taşıma işlemi bittikten sonra bu numaralar teyit edilip size eksiksiz ve sorunsuz mallarınız teslim edilir.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Türleri

sakarya nakliyat firması olarak eşyalarınızın hepsine aynı muameleyi yapmayız. Çünkü her eşyanın taşınması ayrı bir uzmanlık gerektirir. Eşyaların hepsini aynı kabul edip taşımak eşyaların çizilmesine, kırılmasına ve taşıma sırasında aksiliklerin çıkmasına neden olur. Sakarya evden eve nakliyat firması olarak nakliye hizmet çeşitlerimiz şunlardır:

  • Mobilya: De-monte mobilyalar battaniye ile ambalajlanır.
  • Yatak, koltuk ve sandalyeler: Streç ile kaplanıp battaniye ile paketlenir.
  • Şifyoner, yemek masası, komidin ve camlı vitrinler: öncesinde streç ile hijyenik yapısı korunur sonrasında mobilya köşeleri ve battaniye ile paketlenip darbelere karşı korunur.
  • Beyaz eşyalar: De-monte edilen beyaz eşyalar öncesinde streç ile hijyenik yapısı korunur sonrasında battaniye ile paketlenip darbelere karşı korunur.
  • Elektronik malzemeler: elektronik eşyaların içinden çıkan kablolar streç ile sarılıp beyaz kağıt ile ambalajlanır.
  • Avizeler: Beyaz kağıt ve şilte ile sarılıp özel tasarlanmış kolilerin içinde avizeler taşınır.
  • Kıyafetler: Özel hazırlatmış olduğumuz kıyafet kolileri içerisinde taşınır. 
  • Ayakkabı ve çantalar: Ayakkabı ve çantalar beyaz kağıda sarılarak ayrı ayrı ambalajlanır. Sönmeyi önlemek için foksiyonel kutular kullanılır.
  • Mutfak eşyaları: Porselen tabak ve bardaklar şilte ile kaplanıp ayrı kutulara konur. Mutfak eşyalarını kabarcık kağıdı ile destekleyerek beyaz kağıtlara sarılır. Üstüne mutfak eşyası olduğu kırılabileceği notu düşülür. Bu sayede taşıma sırasında daha hasas davranılır.
  • Banyo ve temizlik ürünleri: banyo ve temizlik ürünleri orijinal kutularında taşınır.
sakarya evde eve nakliyat

Sakarya Evden Eve Nakliyat İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sakarya evden eve nakliyat firması olarak bizi seçmenizin haklı sebepleri olmalıdır. İhtiyaçlarınıza hızlı ve kolay cevap veren firmamız size uygun fiyat teklifleri sunar. Ulaşım araçlarını her geçen gün güçlendiren firmamız nakliyat hizmetleri konusunda birinci sınıf hizmet vermeketedir. Profesyonel çalışanları ile bütün ekipmanları bünyesinde barındıran firmamız nakliyat maliyetlerini minimize ederek size uygun fiyata nakliyat hizmeti vermeyi hedeflemektedir.  Nakliyat konusunda şimdiye kadar hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yüzünü güldüren firmamız bugün Sakarya genelinde kaliteli nakliyat hizmetini uygun fiyata veren firma olma başarısını göstermektedir. Nakliyat hizmetleri konusunda bize varken başka firmalara yönelip macera aramayın. Nakliyat konusunda pişmanlık yaşamak istemiyorsanız bizi seçmelisiniz.

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

profesyonel hizmet için Hemen Arayın.