İçeriğe geç

Ada Dost Nakliyat

Sakarya Parça Eşya Taşımacılığı

EVİNİZ EVİMİZDİR…

Parça Eşya Taşımacılığı

Ada Dost Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarınıza kaliteli çözüm!

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Taşıma

Nakliyat hizmetleri gelişen teknoloji ile hizmet standartları ile birlikte günümüzde yepyeni bir şekle bürünmüştür.  Piyasada mevcut bulunan firmaların rekabetlerinin artması, internet üzerinde bulunabilen müşteri yorumlarının göz önünde bulundurulması gibi sebepler hizmet çıtasını günden güne yükseltmiştir. Nakliyat taşımacılık kollarının bir parçası olarak günümüz ihtiyaçlarına göre gelişen parça eşya taşıma ise çok talep edilen nakliye hizmetlerinden biri olmuştur.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Evden eve şehirler arası veya şehir içi nakliyat taşımacılığından farklı olarak tüm eşyaların değil 1 veya daha fazla parça eşyanın taşınması hizmetine parça eşya taşıma denilmektedir. Bir diğer adı ile sektörde parsiyel taşımacılık olarak bilinmektedir

Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşya taşımacılığı hizmetinde amaç kendi araçlarınızla götüremeyeceğiniz büyüklükte olan 1 veya daha fazla eşyanın daha uygun genişlik hacmine sahip başka bir araç vasıtasıyla götürülmesidir. Bunun avantajı  ise gönderilmek istenen eşyanız ile aynı güzergaha gidecek olan başka tüm veya parça eşyaların tek bir nakliye aracında aynı anda götürülerek daha düşük maliyette taşımacılık hizmetinin sağlanmasıdır.

Parça Ev Eşyası Taşıma

parça ev eşyası taşıma hizmeti çoğunlukla öğrenci evleri, yazlık evler veya geçici ikametgah adresleri gibi evlere yönelik talep edilmektedir. Buralarda kullanılacak olan parça eşyaların nakliyesi veya az eşya taşıma nakliyesi daha çok nakliyat firmalarından istenmektedir.

Parça İş Yeri Eşyası Taşıma

İşyerleri, ofisler veya bürolar tarafından talep edilen bir diğer hizmetimiz ise parça iş yeri eşyası taşıma hizmetidir. İş yerleri genellikle şubeleri arasında parça eşyaların nakliyesi gibi ihtiyaç olunan durumlarda sakarya parça eşya taşıma hizmeti konusunda deneyimli olan firmamızdan yardım talep etmektedirler.

Tek Parça Eşya Taşıma

Ebat ve ağırlığı büyük olan, üst katlarda olup asansörlerle veya kat merdivenlerinden taşınması zor olan, ambalaj ve paketleme gerektiren tek parça eşya taşıma durumlarda deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Gönderimini sağlamak istediğiniz tek parça eşya  özenle paketlenir ve sorunsuz bir şekilde taşıma sürecinin ardından adresine tarafımızca teslim edilir.

Parça Nakliyat

Parça nakliyat hizmeti veren firmalar arasında kaliteli ve en uygun hizmeti sizlerle buluşturmayı hedefleyen Ada Dost Nakliyat, Sakarya şehir içi parça taşıma veya Sakarya konumundan alarak şehirler arası parça eşya taşıma gibi bir çok taleplerinize cevap verebilmektedir.

Tek Eşya Nakliyesi

Tek eşya nakliyesi ihtiyacınız olması durumunda eşyanız uzman ekibimizle adresinizden alınır. Gönderileceği konuma ve ihtiyacınıza göre ya anlık yahut biriktirme depomuzda bekletilir. İlgili adrese doğru özenle nakliye araçlarımıza yerleştirildikten sonra sırasıyla teslim edilir ve tarafınıza bilgi verilir.

Küçük Eşya Taşıma

Kargo firmaları tarafından da sağlanabilen bu hizmet çoğunlukla nakliyat firmaları tarafından sağlanmaktadır. Kargonun yüksek fiyatlı olması ve taşınacak eşyanın standart koli gönderilerinden büyük olması durumunda nakliyat firmamız tarafından sağlanan küçük eşya taşıma hizmeti sayesinde uygun şekilde talebiniz yerine getirilmektedir. Ayrıca kargo firmaları tarafından paket ve ambalajlama hizmetinin verilmemesi şirketimizin tercih edilmesinin sebeplerindendir.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma Sakarya

Şehirler arası parça eşya taşıma ihtiyacı genellikle öğrenci evleri veya yazlık evlere yönelik talep edilmektedir. Bu durumda İstanbul çıkışlı sağladığımız şehirler arası parça nakliye hizmetini tüm illere yönelik sağlamaktayız. Geniş filomuz ve oluşturduğumuz araç organizasyonlarımız sayesinde parça eşya taşıma hizmetlerimizi:

  • Sakarya’dan Ankara’ya Parça Eşya Taşıma
  • Sakarya’dan İzmir’e Parça Eşya Taşıma
  • Sakarya’dan Adana’ya Parça Eşya Taşıma
  • Sakarya’dan Denizli’ya Parça Yük Taşıma
  • Sakarya’dan İstanbul’a Parça Yük Taşıma

gibi bir çok şehirlere yönelik sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. En çok talep edilen hizmet Sakarya Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma alanından gelmektedir.
Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma fiyatları ise birden fazla müşterimize ait eşyayı kusursuz organizasyonumuz ile aynı anda taşıyabilme imkanlarına sahip olduğumuz için oldukça makuldür. Fiyat teklifi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları konusunda net bir hesaplama yapabilmek için öncelikle taşınacak eşya adet sayısı, ağırlığı ve teslimat konumu gibi hizmet detaylarının öğrenilmesi gerekmektedir.
Taşınacak olan eşya, evden eve parça eşya taşıma şeklinde gerçekleştirilecekse konumların mesafesi nedir? Sakarya Şehir içi parça eşya taşıma fiyatı ile Sakarya çıkışlı ilden ile parça eşya taşıma fiyatları tahmin edersiniz ki farklılık gösterebilmektedir.
O yüzden parça eşya taşıma fiyat hesaplama adı altında oluşturulan hesaplama araçları doğru bilgi vermeyebilir. Bu konuda net fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.
Fakat şu bir gerçektir ki parça eşya taşımacılık ücretleri kargo firmalarının sunduğu hizmete oranla daha uygun ve daha niteliklidir. Son zamanlarda medyaya yansıyan kargo çalışanlarının özensiz davranışları kesinlikle kabul edilmez ve hizmet anlayışımıza yakışmamaktadır.

Parça Eşya Taşıma Firmaları

Türkiye’nin bir çok yerinde nakliyat firmaları bu hizmeti vermektedir. Fakat bir çok parça eşya taşıma firmaları bunu müşterileri geri çevirmemek ve ileriye yönelik kazanma adına özensiz bir şekilde yaparken firmamız bünyesinde bu profesyonel olarak sunduğumuz ayrı bir hizmet dalı olarak geliştirilmiştir.

Bu yüzden parça nakliyat hizmetinde kendimizi geliştirmiş ve deneyimlerimizi artırmış bulunuyoruz. 2018 yılından itibaren sunduğumuz büyük küçük her hizmete artılar katarak büyüyen firmamız, Sakarya parça eşya taşımacılık firmaları arasında da siz değerli müşterilerimizin teveccühleri sayesinde parmakla gösterilen parça eşya taşıma şirketi olmayı başarmıştır.

Sakarya Şehiriçi Parça Eşya Taşıma

Özellikle Sakarya şehir içi parça eşya taşıma hizmetleri oldukça yoğun talep edilen hizmetlerimizden bir tanesidir. Nüfus yoğunluğu ve kentsel dönüşümün sık olduğu semtler arasında gerçekleşen bu tarz taşıma faaliyetleri hiçbir aksaklığa ve gecikmeye mahal vermeden firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Adapazarı Parça Eşya Taşıma

Sakarya’nın en büyük ve merkezi ilçelerinden biri olan Adapazarı İlçesinde bu güne kadar 200 üzeri parça eşya taşıma faaliyetine imza atmış bulunuyoruz.

✅ Parça TaşımaTürkiye Geneli
✅ Sigortalı mı ?En Ufak Parçaya Kadar
✅ Anlık Sevkiyat7 / 24 Kesintisiz Hizmet

Göztepe Parça Eşya Taşıma

Sakarya’nın nadide semti olan Serdivan ilçesinde bir çok hizmetimizin yanında parça eşya taşımacılığı da vermekteyiz. Ayrıca Serdivan konumunda verdiğimiz diğer hizmetleri incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:
Serdivan Evden Eve Nakliyat

Hendek Parça Eşya Taşıma

Hendek ilçesinde son yirmi yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz parça eşya taşıma hizmet sayısı 100’ün üzerinde olup halen hizmetlerimiz artarak devam etmektedir. Ayrıca Hendek konumunda verdiğimiz diğer hizmetleri incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:
Hendek Evden Eve Nakliyat

Sakarya Şehir İçi Eşya Taşıma Hizmeti Merak Edilenler

Kısa kısa çok sorulan soruları cevaplandıralım:

Parça eşya taşımada paketleme yapıyor musunuz?

Evet. Talebiniz doğrultusunda tüm parça eşyalarınız özenle paketlenmektedir.

Tüm illere parça taşıma hizmetiniz var mı?

Sakarya merkezli olmak üzere Sakarya konumundan tüm illere yönelik parça eşya nakliyat hizmetimiz mevcuttur.

Sigortalı parça eşya taşıma hizmetiniz var mı?

Elbette. Firma olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu konuda da gereken tüm tedbirleri aldıktan sonra garantili ve sigortalı parça eşya taşımacılığı sunmaktayız.

Sakarya Şehir İçi Eşya Taşıma Firması İletişim

İletişim numaramız olan 0532 499 98 54 numaralı müşteri destek hattımızdan bizi 7/24 arayabilir ve merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

profesyonel hizmet için Hemen Arayın.